Epic Games’ten 2 ücretsiz oyun daha!

Epic Games son günlerde oyun tutkunlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. 2020 MEGA İNDİRİMİ süresi boyunca her hafta Perşembe günleri TSİ 19:00’da abonelerine tamamen ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Games son olarak Civilization VI oyunun kullanıcıların indirimine açmıştı. Oyunu indirmediyseniz halen önünüzde 3 gün gibi uzun bir süreniz var. Civilization VI ücretsiz sahip olma süresi 28 Mayıs (TSİ) 18:00’da sona erecek bu oyuna sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir an önce Epic Games’e ücretsiz üye olup oyunu kütüphanenize eklemek. Steam fiyatı 219 TL olan Civilization VI oyununa bedava sahip olmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

CIVILIZATION VI ÜCRETSİZ İNDİR

GTA 5 ile adından çokça söz ettirmişti!

Hatırlayacağınız üzere Epic Games geçtiğimiz günlerde sevilen oyun GTA 5‘i de ücretsiz kullanıma açarak adından çokça söz ettirmişti. Dünyanın en popüler oyunu GTA 5’i ücretsiz olarak kullanıcılarının deneyimine sunan platformun gelecek haftalarda vereceği iki oyun içinde şimdiden heyecan uyandıran bazı oyunlar ortaya atılmış durumda.

Epic Games 2 haftalık ücretsiz oyun takvimi

Reddit üzerinden sızdırılan haberlere göre Epic Games 28 Mayıs saat 18:00’da (TSİ) Borderlands The Handsome Collection oyununu kullanıcılarıyla ücretsiz paylaşacak. Bu oyunun Steam fiyatı 311 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu pakette Borderlands 2, bu oyuna ait DLC ve eklentiler ile Borderlands: The Pre-Sequel mevcut. Bilindiği üzere daha önce Reddit üzerinden sızdırılan GTA 5’in ücretsiz olacağı haberi doğru çıkmıştı. Epic Games kullanıcıları oyunu 1 hafta boyunca oyunu ücretsiz olarak almıştı. Şimdi de Borderlands The Handsome Collection platformunun ücretsiz vereceği oyunlar Reddit aracılığıyla sızdırıldı. Reddit bu sefer yanılacak mı? Sonucu merakla bekliyoruz.

Mayıs ücretsiz Borderlands The Handsome Collection

ARK: Survival Evolded bir sonraki ücretsiz oyun!

Bir sonra ki ARK: Survival Evolded olacak. En iyi macera oyunları arasında gösterilen ARK: Survival Evolded, Steam’de 77 TL fiyat etiketine sahip. Bu oyun 4 Haziran 18.00’da (TSİ) oyuncularla buluşacak. Bu oyunlar da 1 haftalık süre boyunca kütüphaneye eklendikten sonra süresiz ve sonsuza dek kullanım imkanı verecek.

Mayıs ücretsiz

Cevap Bırakın