2020 Steam Yaz İndirimleri Başladı !

Kurulduğu günden bu yana oyun severlerin yakından takip ettiği Steam, bu yıl da geleneceği bozmayarak yaz indirimleri dönemini başlattı. 9 Temmuz tarihine kadar sürecek 2020 Steam yaz indirimleri çerçevesinde birçok oyunda devasa indirimlere gidildi.

Steam yaz indirimlerinde yapacağınız alışverişlerde her 1 TL için 14 puan kazanabiliyorsunuz. Bu puanların bir parasal değeri olmamakla birlikte ürünleri de puan ile satın alabiliyorsunuz. Aynı zamanda 60 TL üzeri tüm alışverişlerinizde yüzde 10 indirim hazır halde geliyor. Eğer siz de bu platform da çok daha düşük ücretler ile oyun satın almak istiyorsanız, 9 Temmuz’a kadar süreniz var, elinizi çabuk tutmayı unutmayın. Bu bağlantıdan yaz indirimlerine ulaşabilirsiniz.

Özel İndirime Giren Steam Oyun İndirimleri

Aynı zamanda çeşitli oyunlarda da özel bir indirim uygulanıyor. Bu indirimler, oyun içi satın alımları kapsamasa da oyunun ücretini çok ciddi boyutlarda azaltıyor. Steam oyun indirimleri çerçevesinde kampanyadaki oyunlar ise şunlar;

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2005 yılından beridir oynanan, Dünyanın en çok oyuncuya sahip oyunlarından bir tanesi olan bu oyunda Steam, devasa bir indirime giderek oyunun ücretinin yarısından fazlasını kesti.

2005 yılından beridir oynanan, Dünyanın en çok oyuncuya sahip oyunlarından bir tanesi olan bu oyunda firma, devasa bir indirime giderek oyunun ücretinin yarısından fazlasını kesti.

Standart Oyun Bedeli:  102,99 TL

İndirimli Oyun Bedeli: 41,19 TL

İndirim Oranı: %59

Arma 3

ARMA 3Steam yaz indirimleri çerçevesinde büyük bir indirim uygulanan oyunlardan bir tanesi de, savaş oyunlarından bir olan Arma 3 oyunu oldu. Arma 3 oyunu, tam %70 indirim ile satışa sunuldu.

Steam yaz indirimleri çerçevesinde büyük bir indirim uygulanan oyunlardan bir tanesi de, savaş oyunlarından bir olan Arma 3 oyunu oldu. Arma 3 oyunu, tam %70 indirim ile satışa sunuldu.

Standart Oyun Bedeli:  74,99 TL

İndirimli Oyun Bedeli: 22,49 TL

İndirim Oranı: %70

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDSMobil versiyonunda ivmelenmeye devam eden PUBG oyunu, Steam versiyonunda çok zor günler geçiriyor. Oyuncu sayısının giderek azalması, bunun bir sonucu olarak oyunlara hareket katmak için bot atanması gibi nedenler ile mevcut oyuncularını kaybetmeye başlayan PUBG Steam versiyonu, bu yıl en ciddi indirime giden oyunlardan biri oldu.

Mobil versiyonunda ivmelenmeye devam eden PUBG oyunu, Steam versiyonunda çok zor günler geçiriyor. Oyuncu sayısının giderek azalması, bunun bir sonucu olarak oyunlara hareket katmak için bot atanması gibi nedenler ile mevcut oyuncularını kaybetmeye başlayan PUBG bu yıl en ciddi indirime giden oyunlardan biri oldu.

Standart Oyun Bedeli:  87  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 43,50  TL

İndirim Oranı: %50

RUST

RUSTYarı yarıya fiyat düşüren oyunlardan bir tanesi da Rust oldu. Bir hayatta kalma mücadelesini konu alan oyunda, sizleri heyecan dolu dakikalar karşılıyor. Bu oyunda da Steam yaz indirimleri kapsamında %50 indirim ile raflarda yerini aldı.

Yarı yarıya fiyat düşüren oyunlardan bir tanesi da Rust oldu. Bir hayatta kalma mücadelesini konu alan oyunda, sizleri heyecan dolu dakikalar karşılıyor. Bu oyunda da Steam yaz indirimleri kapsamında %50 indirim ile raflarda yerini aldı.

Standart Oyun Bedeli:  61  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 30,50  TL

İndirim Oranı: %50

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Standart Oyun Bedeli:  39  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 9,75 TL

İndirim Oranı: %75

Cities: Skylines

Cities: Skylines

Standart Oyun Bedeli:  49  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 12,25  TL

İndirim Oranı: %75

Project CARS 2

Project CARS 2

Standart Oyun Bedeli:  199  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 29,85 TL

İndirim Oranı: %85

DARK SOULS III Deluxe Edition

DARK SOULS III Deluxe Edition
Dark souls III

Standart Oyun Bedeli:  218  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 54,50 TL

İndirim Oranı: %75

Titanfall 2

Titanfall 2
Titanfall 2 –

Standart Oyun Bedeli:  199  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 65,67 TL

İndirim Oranı: %65

Borderlands 3

Borderlands 3
Borderlands 3 –

Standart Oyun Bedeli:  309  TL

İndirimli Oyun Bedeli: 154,50 TL

İndirim Oranı: %85

Cevap Bırakın